Wchodzimy w „moje konto” i klikamy w „e-Zdrowie - P1”. Konieczne jest wgranie certyfikatów TLS oraz certyfikat WSS z RPWDL (Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą), certyfikat ZUS oraz Identyfikator nadany przez P1. Zobacz więcej.
W trakcie wizyty klikamy w zakładkę „Dodaj e-Receptę”.
Klikamy w „e-Zdrowie” i wybieramy „e-recepty”. Przy recepcie, którą chcemy anulować, naciskamy w krzyżyk (usuń receptę). Dowiedz się więcej.
Wchodzimy w „e-Zdrowie”, wybieramy „e-Recepty”. Następnie klikamy w „Importuj numery recept z SNRL”. W kolejnej fazie pojawi się również komunikat o tym, jak powinna wyglądać baza danych i w jaki sposób ją wgrać.
Wybieramy e-Recepty oraz klikamy na symbol drukarki.
Wystarczy otworzyć wizytę odpowiedniego pacjenta, kliknąć „+ Dodaj e-Receptę", a następnie wybieramy przycisk „+ Nowa recepta Rpw". Sprawdź, jak zrobić to krok po kroku.
Wystarczy otworzyć wizytę odpowiedniego pacjenta, kliknąć „+ Dodaj e-Receptę", a następnie wybieramy przycisk „+ Nowa recepta Rp". Zobacz, jak tego dokonać.
Tak, wystarczy kliknąć datę wystawienia e-Recepty.
W tym celu powstała weryfikacja, należy wybrać „Weryfikuj e-Receptę”.
Przy drukowaniu dokumentacji z wizyty należy zaznaczyć pole “Kody e-recepty/e-Skierowania”, a następnie “Drukuj pola”.
Drug assistant, to nic innego, jak innowacyjny algorytm, który wykorzystuje zaawansowane technologie sztucznej inteligencji. Jego głównym celem jest ułatwianie procesu wystawiania recept lekarskich. Obecnie, po wybraniu pierwszego leku, algorytm próbuje zasugerować inne leki, które mogą być powiązane lub stosowane wraz z pierwszym lekiem.
Drug Assistant, to narzędzie wspierające obecnie wybór leków w receptach. Może być wykorzystywane przez lekarzy różnych specjalności, takich, jak interniści, kardiolodzy, psychiatrzy, pediatrzy, chirurdzy i inni. Narzędzie te z pewnością przyspieszy i ulepszy ich pracę.
Podczas uzupełniania karty wizyty, kluczową kwestią są rozpoznania, czyli kody ICD-10. Za pośrednictwem nowej funkcjonalności, program automatycznie będzie podpowiadał lek, który pasuje do wybranego rozpoznania w karcie leczenia. Dzięki temu rozwiązaniu lekarz automatycznie uzyska najczęściej przepisywany lek do tego rozpoznania.